STASAFE SERİSİ KIRTASİYE SEKTÖRÜNE YÖNELİK RENK PASTALARI

STASAFE Serisi Pastalar, kırtasiye sektörü için dizayn edilmiş, pigment dispersiyonlarıdır. Su ve yağ bazlı sistemler için farklı 2 ürün grubu ihtiva etmektedir.

GÜNCEL MEVZUATLARA UYGUN ÇÖZÜMLER

STASAFE Serisi ürünler, kırtasiye sektörü için güncel malzeme güvenlik kriterlerini sağlayacak şekilde üretilmektedirler. Kırtasiye sektöründe, güncellenen mevzuatlar ile çok hassas kriterler devreye alınmıştır. Birçok hammadde üreticisi bu kriterler için garanti verememektedir. Güray Kimya olarak üretim öncesi giren her girdinin ayrı ayrı testleri yapılmaktadır. Kriterlere uygun bulunan hammaddeler ile kontrollü bir üretim prosesi yürütülmekte ve çıkan her parti ürünün akredite kurumlarda testleri yapılmaktadır. Bu testler sonucunda ancak uygun olan ürünler Stasafe markası altında dolum yapılarak piyasaya sunulmaktadır.

TEMEL KRİTERLER

STASAFE serisi ürünler için aşağıdaki testler sürdürülmektedir.

ÖZEL ÇÖZÜMLER

Stasafe serisi ürünler için güncel mevzuatlar baz alınarak, Güray Kimya tarafından oluşturulmuş parametreler bulunmaktadır. Günümüzde bölgesel ya da firma özelinde de farklı parametreler de talep edilebilmektedir. Güray Kimya, mevcut Stasafe ürünü gamı dışında da proje özelinde özel çözümler geliştirilebilmektedir.